Kazimierz Moskal przestał być trenerem Sandecji Nowy Sącz.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-...y-sacz/e20xs90
Niestety ale może okazać się, że Moskal nie znajdzie szybko zatrudnienia. Wszystkie jego dotychczasowe przygody były bardzo nieudane: Katowice, Nieciecza, Nowy Sącz. Szczecin też niekoniecznie dobrze. Życzę mu jak najlepiej, ale swoją dotychczasową pracą absolutnie nie broni siłę jako trener.