|
prawda jest taka, że ten Bogusz to jak pójdzie do jakiegoś klubu ekstraklasy i rozegra cały sezon to pójdzie na zachód za miliony
ten 17latek ma olbrzymi potencjał
tak jak ktoś pisał już wcześniej, nie mamy szans na zakontraktowanie tego chłopaka
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|