Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21629
Stary 05.06.2018, 11:10
Skoro już padło nazwisko tego chłopaka z Ruchu i wiesniak pisal,że to raczej nie farmazon to mógłby ktoś się wypowiedzieć jak gra ? Niestety nie widziałem żadnego ich meczu w tym sezonie.
Odpowiedz cytując