Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9088
Stary 05.06.2018, 08:33
Brak Mączyńskiego to jednak jest kolejne osłabienie - trzeba przyznać, że w kadrze się jednak bronił swoimi wystepami. z Koreą miał bodajże dwie asysty. Na pewno bardziej pożyteczny niż lansowany Linetty.
Zupełnie przeoczyłem jego konttuzję.

Co do Peszki to jego obecność w kadrze to kpina. Mam nadzieję, że nie wejdzie na murawę bo po co ? żeby sprokurować zagrożenie pod naszą bramką jak z Niemcami na euiro 2016 ? - taki z niego zadaniowiec. Także w takiej sytuacji mógł jechać Szymański - murawy by nie powąchał ale może by to zaprocentowało w przyszłości. Zresztą każdy mógłby jechac za niego. Nawet Makuszewski po operacji byłby bardziej pożyteczny.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując