Nigdy nie możesz mieć pewności, bo zaraz wbije tu ktoś, kto nawet na tej samej stronie napisze jakąś głupotę.
funkykoval napisał(a):

|
Czaro zrozumiał zrozumiał, ale w przepisach prawa sportowego nie siedzę a to są szczególne regulacj w zakresie kontraktów
|
No, tak, tak. Dlatego ja też z ciekawości zapytałem.