brylant17 napisał(a):

|
Przecież Mączyński jest pod formą kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Ja się bardziej zastanawiam co robi Peszko chyba tylko do polewania
|
Od 2 miesięcy jest kontuzjowany. Przyjechał na zgrupowanie i tu okazało się, że jednak jeszcze za wcześnie.