Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13030
Stary 04.06.2018, 15:00
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?
Wstydzić? A w życiu.

Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 04.06.2018 o godz. 18:43.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując