BlurgH napisał(a): 
|
Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?
|
Wstydzić? A w życiu.

Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 04.06.2018 o godz. 18:43.
the future's uncertain
and the end is always near
|