|
Mączyński kontuzjowany podobno(na treningu). Do ostatniej chwili zastanawiali się, czy go zabrać, ale Nawałka woli kogoś w pełnej dyspozycji fizycznej. Zresztą potwierdzeniem tego jest zabranie tragicznych: Jędrzejczyka i Peszki. A przecież Mąka ma zupełnie inną(mocniejszą) pozycję w kadrze. Na formę nie patrzył, zabrał tych, których zna. Ogólnie to bez niespodzianek. Po Mundialu trzeba tą kadrę odmłodzić. 3 mecze i do domu.
|