|
Krzysiu aka Maka_CWKS, zamieniłem 7egie na Wisłe, by grać w LM i europejskich pucharach, by awansować sportowo - nigdy nie przejdę do 7egi- pomidor - zostaje w domu
Młyny pańskie mielą powoli, ale sprawiedliwie
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|