Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6061
Stary 04.06.2018, 11:39
A tam od razu mamienie.


Wystarczyło wygrać z Górnikiem i byłyby puchary. Nie udało się. Trudno.


Trzeba czekać jak okienko transferowe się rozwinie i po tym wstępnie oceniać, gdzie stoimy.
Odpowiedz cytując