Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
tomograf
Junior Member
Od: 05.2018
Offline
#
2468
04.06.2018, 10:41
Panowie mam wielką prośbę!
Czy ktoś jest w stanie wrzucić 2. połowę derbów Cracovia - Wisła 5 sierpnia 2016 z canal+?
Albo chociaż ostatnie 10 minut z bramką Małeckiego ?
Wielkie dzięki z góry!
tomograf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomograf
Znajdź inne posty napisane przez tomograf