Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 03.06.2018, 15:18
Bo kibice zapominają ze my mamy długi. I zamiast narzekać w necie kupili by karnet czy bilet i klub szybciej wyjdzie na prostą
Odpowiedz cytując