Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
1511
03.06.2018, 15:18
Bo kibice zapominają ze my mamy długi. I zamiast narzekać w necie kupili by karnet czy bilet i klub szybciej wyjdzie na prostą
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988