Rozumiem. Nie podniecalbym sie jednak zbytnio tymi testami w Napoli

Po to miedzy innymi podalem przyklad naszego Kacpra Chorazki i jego testow w Manchesterze United. Odrebna kwestia jest fakt, ze Bogusz ma dopiero 16 lat a ogrywal sie juz na poziomie pierwszoligowym.
Co do samego transferu. Tak jak slusznie ktos juz zauwazyl, chetnych jest wiecej. W temacie samego transferu do Wisly - taki temat faktycznie istnieje co nie jest rownoznaczne z tym, ze do nas przejdzie ale na ta chwile niczego nie mozna wykluczyc
