wiesniak842 napisał(a):

|
Chorazka byl na testach w MU czy gdzies tam swego czasu. Jest zainteresowanie Boguszem z naszej strony. Tyle.
|
Ja nie przeczę, że zainteresowania nie ma. Wskazałem tylko na Napoli, że chłopak musi mieć mocne papiery na granie. Dla mnie byłby to transfer mega!