Barti napisał(a):

|
Człowieku... ja obalam mity...jest kilku betonów którym to nie w smak bo porobili sobie ołtarzyki nie tych ludzi co trzeba rozumiesz? Rozdupca mnie jak ktoś robi ikony nie z tych ludzi co trzeba i tyle...bez odbioru żeby nie było, że agresja na forum itp.
|
Ja o zupie, Ty o dupie. Nikt tu nie robi ikon z ludzi, których nie potrzeba, ale poprostu argumentuj liczbami konkretne stwierdzenia o wyprowadzaniu z Wisły pieniędzy itp

. Również bez odbioru.