Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6055
Stary 03.06.2018, 10:18
Barti napisał(a):Wyświetl post
Człowieku... ja obalam mity...jest kilku betonów którym to nie w smak bo porobili sobie ołtarzyki nie tych ludzi co trzeba rozumiesz? Rozdupca mnie jak ktoś robi ikony nie z tych ludzi co trzeba i tyle...bez odbioru żeby nie było, że agresja na forum itp.
Ja o zupie, Ty o dupie. Nikt tu nie robi ikon z ludzi, których nie potrzeba, ale poprostu argumentuj liczbami konkretne stwierdzenia o wyprowadzaniu z Wisły pieniędzy itp . Również bez odbioru.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 03.06.2018 o godz. 10:23.
Odpowiedz cytując