Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6051
Stary 02.06.2018, 16:55
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu człowieku zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. Widzisz sam, że od rana gadasz głupoty i brniesz w nie dalej. Jak tyle złego według Ciebie Cupiał zrobił to może weź przelej Wiśle milion złotych i domknij budżet? Dla Ciebie zauważyłem księgowość to prosta matematyka.


P.S. No i podbije na E25 i co? Wyskoczysz z pięściami do mnie bo ktoś Ci zwraca uwagę, żebyś nie pisał farmazonów, czy moźe merytorycznie w końcu przedstawisz swoje zdanie?
Człowieku... ja obalam mity...jest kilku betonów którym to nie w smak bo porobili sobie ołtarzyki nie tych ludzi co trzeba rozumiesz? Rozdupca mnie jak ktoś robi ikony nie z tych ludzi co trzeba i tyle...bez odbioru żeby nie było, że agresja na forum itp.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując