lucas8 napisał(a):

Po prostu człowieku zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. Widzisz sam, że od rana gadasz głupoty i brniesz w nie dalej. Jak tyle złego według Ciebie Cupiał zrobił to może weź przelej Wiśle milion złotych i domknij budżet? Dla Ciebie zauważyłem księgowość to prosta matematyka. 
P.S. No i podbije na E25 i co? Wyskoczysz z pięściami do mnie bo ktoś Ci zwraca uwagę, żebyś nie pisał farmazonów, czy moźe merytorycznie w końcu przedstawisz swoje zdanie?
|
Człowieku... ja obalam mity...jest kilku betonów którym to nie w smak bo porobili sobie ołtarzyki nie tych ludzi co trzeba rozumiesz? Rozdupca mnie jak ktoś robi ikony nie z tych ludzi co trzeba i tyle...bez odbioru żeby nie było, że agresja na forum itp.