Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 02.06.2018, 14:09
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą Sobol mógłby się postarać zrobić licencje.
Może ktoś zdradzić co z tą licencją Sobola? Czy potrzeba paru lat żeby ją dostać? Czy Sobolowi się do niej niezbyt spieszy?Czy Go oblewają?
No i najważniejsze - czy ma predyspozycje żeby być dobrym trenerem w przyszłości czy to tylko nasze pobożne życzenia i sentymenty.
A w ogóle to niech Zarząd ugasi jak najszybciej tą sytuację i zacznie kompletować kadrę bo treningi ruszają już za 9 dni.
Odpowiedz cytując