Ogryzek napisał(a):

|
Swoją drogą Sobol mógłby się postarać zrobić licencje.
|
Może ktoś zdradzić co z tą licencją Sobola? Czy potrzeba paru lat żeby ją dostać? Czy Sobolowi się do niej niezbyt spieszy?Czy Go oblewają?
No i najważniejsze - czy ma predyspozycje żeby być dobrym trenerem w przyszłości czy to tylko nasze pobożne życzenia i sentymenty.
A w ogóle to niech Zarząd ugasi jak najszybciej tą sytuację i zacznie kompletować kadrę bo treningi ruszają już za 9 dni.