Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1504
Stary 02.06.2018, 13:34
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy, ze Kaziu Kmiecik ma
Kaziu zaraz odejdzie na emeryturę. Po za tym nie wiem czy taka farsa nie skończyła by się zaraz sankcjami że strony PZPN. W Gorniku swego czasu próbowali taki wałek zrobić.
Odpowiedz cytując