raindog napisał(a):

|
Tak, rozumiem, że była to taktyka św. Mikołaja. Zobacz jak grał w Videotonie, albo co mówił o ustawieniu zespołu (jak da się prowadzić grę, prowadzimy, jak się nie da, gramy z kontry, ale zawsze gramy o zwycięstwo). Jakiś Janusz rzucił tekst, że Carrillo jest przyspawany do jednej taktyki i reszta powtarza.
|
Nie taktyka i ustawienie zespołu było zdecydowanie odmienne od tego co preferuje Carillo, a ja zawsze jestem przeciwnikiem dobierania graczy pod ustalona filozofię gry.... nie mamy kasy i nie sprowadzimy Joanowi super zawodników gotowych do gry w tym schemacie. Poza tym kiedy wydawało sie ze trener pojął, iż w ekstraklasie nikt nie potrafi grać atakiem pozycyjnym i dlatego ta nasza ekstraklasa jest taka „ wyrównana” to na najważniejsze 2 mecze sezonu wrócił do poprzedniej filozofii gry - efekt cudownie uratowany remis z cieńką jak dupa węża w mistrzowskiej grupie Amiką oraz porażka w Zabrzu.
Zostały wspaniałe statystyki i wrażenie dobrej gry - tak samo wyglądało to za Kazika Moskala, fajna krakowska piłka tylko wyników brakowało, bo nie było jak za Kasperczaka czy pierwszego Smudy tylu zawodników na odpowiednim poziomie.
Odejmując te 3 wygrane kiedy Carillo nastawił sie na grę z kontry, to jego dorobek staje sie słabszy.
A koledze deszcz-pies (copyright by szprotson) gratuluje oglądania regularnego gry Videotonu kilka sezonów wstecz. Na jakim to było kanale ?