Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6042
Stary 02.06.2018, 11:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli to nie jest tak, że tylko Włosi pracą na raty i z opóźnieniem.
Skąd wiesz, że z opóźnieniem? Tu raczej chodzi o transfer Brleka z Wisły do Genui. Wisła musi pewnie zapłacić określone w umowie % od kolejnego transferu Brleka.
Odpowiedz cytując