Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
6031
01.06.2018, 19:14
Promocja była jak przegrywaliśmy o włos lm z pao czy apoelem. W porównaniu do tego pozycja 6 poniżej m.in. białego, Płocka i żaboli to trochę kiepska promocja w Europie.
arti