Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 01.06.2018, 13:12
Może to zabrzmieć dość mocno, ale Sobol ma pewną posadę asystenta tutaj. Odchodząc z Wisły i podejmując się roli pierwszego trenera w II lidze, po serii złych wyników prawdopodobnie zostałby zwolniony. Pierwsza samodzielna praca, złe wyniki i spada jego szansa na angaż w innych klubach. Tak więc, woli zostać w Wiśle widząc poparcie zarządu i to iż w końcu zostanie pierwszym trenerem. Dodatkowo z karuzeli trenerów ekstraklasy trudno wypaść i nawet zwolnienie z Wisły, daje pewne miejsce w klubach typu Sandecja/Termalica, nie mówiąc o I lidze. Żeby nie było szanuję Sobolewskiego, jednak niektórzy trenerzy prezentują wcześniej opisane podejście.
Odpowiedz cytując