Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 01.06.2018, 12:16
Niestety świat piłki jest brutalny i czym prędzej nasze władze to zrozumieją tym lepiej. Trzeba się pogodzić z tym, że pewne etapy powinny zostać zamknięte jest to mega ciężkie dla każdego kibica Wisły i rozumiem wszystkich, którzy nie mogą tego zrozumieć.

Oczywiście darzę wielką sympatią nasze legendy, aczkolwiek uważam, że Sobol sam wie, że najlepiej będzie mu się rozwijać prowadząc samodzielnie jakiś zespół w niższych ligach - a przede wszystkim kończąc najpierw kurs trenerski.
Odpowiedz cytując