Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 31.05.2018, 22:27
Jaka znowu filozofia?

O ile mi wiadomo, trener Carrillo nie przyszedł tutaj na stanowisko dyrektora sportowego czy członka zarządu, ale trenera. Jego zadaniem nie jest reorganizacja klubu i wymiana jego personelu, ale trenowanie. Zastąpił na stanowisku trenera Ramireza i ma takie same kompetencje. Ustawia zespół, wybiera zawodników - spośród kadry, którą po konsultacjach z trenerem przekaże mu przed rundą dyrektor sportowy. Jeżeli jego współpracownicy bądź piłkarze są dyletantami albo dysfunkcjonalni, to klub powinien rozważyć stopniową wymianę tych ludzi (na tyle, na ile nas stać). A jeżeli nie, to niech trener Carrillo zajmie się swoją pracą.

Filozofię to on może mieć co do kopania piłki (z prawej na lewo/z lewej na prawo etc.) albo podejścia do zawodników jako ludzi (rygor/piknik etc.). Ewentualnie może sobie poczytać Platona do poduszki, jak mu zostanie trochę siły po analizie meczu Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (oczekuję, że trener kilka razy widział to widowisko przed spotkaniem z Piastem).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując