pepe72 napisał(a):

|
Owszem. Z "dumy" zapłacisz, bo klub który musi stać na własnych nogach będzie wydawał staranniej pieniądze.
|
Przecież jedno nie wyklucza drugiego, można mieć finansowanie z miasta i dobrze zarządzać klubem, dodatkowa gotówka zawsze się przyda.
pepe72 napisał(a):

|
Niestety ładowanie pieniędzy publicznych w zawodowy sport to patologia. I powinno być na poziomie E-klapy i 1 ligi zabronione.
|
Ale nie jest i trzeba z tego korzystać póki jest to możliwe.
Barti napisał(a):

|
Odpowiem Ci z życia...wszystko to co mam zawdzięczam sobie...sam sobie spłacam kredyty nie pomogli mi rodzice ani teściowie...mam teraz komfort psychiczny i nikt mi nic nie wypomni w życiu...to samo jest z Wisłą, żaden parch mi nie wypomni, że Wisła przejada pieniądze miasta...sami siebie finansujemy i jestem dumny z tego!
|
Ok, jeden zrobi tak jak Ty, inny skorzysta z pomocy rodziców w tym przypadku miasta i szybciej spłaci kredyty o których mówisz i będzie mu wszystko jedno czy ktoś mu to w przyszłości wypomni czy nie.
Będzie z tego zadowolony, a zaoszczędzone pieniądze zainwestuje w coś innego.