Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6021
Stary 31.05.2018, 21:06
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Owszem. Z "dumy" zapłacisz, bo klub który musi stać na własnych nogach będzie wydawał staranniej pieniądze.
Przecież jedno nie wyklucza drugiego, można mieć finansowanie z miasta i dobrze zarządzać klubem, dodatkowa gotówka zawsze się przyda.

pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Niestety ładowanie pieniędzy publicznych w zawodowy sport to patologia. I powinno być na poziomie E-klapy i 1 ligi zabronione.
Ale nie jest i trzeba z tego korzystać póki jest to możliwe.

Barti napisał(a):Wyświetl post
Odpowiem Ci z życia...wszystko to co mam zawdzięczam sobie...sam sobie spłacam kredyty nie pomogli mi rodzice ani teściowie...mam teraz komfort psychiczny i nikt mi nic nie wypomni w życiu...to samo jest z Wisłą, żaden parch mi nie wypomni, że Wisła przejada pieniądze miasta...sami siebie finansujemy i jestem dumny z tego!
Ok, jeden zrobi tak jak Ty, inny skorzysta z pomocy rodziców w tym przypadku miasta i szybciej spłaci kredyty o których mówisz i będzie mu wszystko jedno czy ktoś mu to w przyszłości wypomni czy nie.

Będzie z tego zadowolony, a zaoszczędzone pieniądze zainwestuje w coś innego.
Ostatnio edytowane przez heoij : 31.05.2018 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując