Struktura. Czyli decyzje transferowe podejmuje zarzad. Oczywiscie profesjonalizm nakazuje to konsultowac z trenerem ale nie wymaga to w tych kwestiach sie z nim zgadzac.
I chyba tak na serio to nikt tutaj nie chce zwalaniac Carrilo. Raczej liczymy na opamiętanie i kontynuowanie pracy trenera a nie menagera.
Odalismy za darmo? Cywka

Mitrovic

no i tylko Lloncha szkoda, ktory sie desantowal do outsidera ligi holenderskiej.