rokfor napisał(a):

|
Akurat dla Hajduka 3 miejsce to optymalna pozycja. Zajmują je od wielu lat, 1 i 2 jest zarezerwowane dla Dinama i Rijeki, tak więc nie był to ani wielki sukces ani żenada. Zdobył jednak najwięcej pkt od kilku lat więc jakiś mały sukces to był.
|
No to musial byc baaardzo zdziwiony, gdy go chcieli na taczkach wywiezc po tak wspanialym sezonie
Czyzby decydowaly aspekty poza sportowe ?