|
@Arkadiusz.Czerepach
na pewno masz rację, że Kiko nie pyszczył na zastaną sytuację.
Obawiam się, że na miejscu zarządu też bym podjął podobną decyzję. Joan jest lepszy i była szansa na puchary.
Teraz niestety trzeba ogarnąć większy bałagan. Ale za to zarząd bierze kasę. Więc niech się teraz postarają.
|