Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3862
Stary 31.05.2018, 18:14
@Arkadiusz.Czerepach

na pewno masz rację, że Kiko nie pyszczył na zastaną sytuację.
Obawiam się, że na miejscu zarządu też bym podjął podobną decyzję. Joan jest lepszy i była szansa na puchary.

Teraz niestety trzeba ogarnąć większy bałagan. Ale za to zarząd bierze kasę. Więc niech się teraz postarają.
Odpowiedz cytując