|
Kłócicie się o to, czy trener Carrillo postrzegany jest w Chorwacji tak, jak Bjelica w Poznaniu czy tak, jak Brzęczek w Płocku, a on Wam mówi, że z jego perspektywy trener zachowuje się tak, jak Mourinho w dowolnym klubie w Polsce. Ergo nie ma znaczenia, czy 3 miejsce było dla Hajduka sukcesem czy nie.
Nie wiem, czy ostatnie plotki są prawdziwe, ale również mam wrażenie, że pewność siebie naszego trenera chwilami jest ślepa i przeradza się w arogancję. Świadczą o tym zarówno wypowiedzi, jak i polityka kadrowa. Mam nadzieję, że to tylko takie wrażenie, a ostatnie plotki to plotki i trener mocno już pracuje (i współpracuje z Junco) nad Wisłą sezonu 2018/19.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|