|
Ja bardzo Radka cenię, ale mam nadzieję, że zacznie zbierać szlify jako pierwszy trener w innym miejscu, np. w I lidze i dopiero do nas wróci. Szczerze to nie mam pojęcia jakim jest trenerem, martwi mnie jego introwersja - bo nie jest to dobra cecha dla pierwszego trenera.
Wracając do Carillo - z niewolnika nie ma pracownika, jak chce odejść to niech idzie. Ma trenować drużynę a nie podejmować decyzje dyrektora sportowego. Może oczywiście opiniować zarówno sztab jak i piłkarzy, których ma do dyspozycji i podejrzewam, że to właśnie zrobił. Mam nadzieję, że to tylko burza w szklance wody.
|