Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1430
Stary 31.05.2018, 14:06
Ja bardzo Radka cenię, ale mam nadzieję, że zacznie zbierać szlify jako pierwszy trener w innym miejscu, np. w I lidze i dopiero do nas wróci. Szczerze to nie mam pojęcia jakim jest trenerem, martwi mnie jego introwersja - bo nie jest to dobra cecha dla pierwszego trenera.



Wracając do Carillo - z niewolnika nie ma pracownika, jak chce odejść to niech idzie. Ma trenować drużynę a nie podejmować decyzje dyrektora sportowego. Może oczywiście opiniować zarówno sztab jak i piłkarzy, których ma do dyspozycji i podejrzewam, że to właśnie zrobił. Mam nadzieję, że to tylko burza w szklance wody.
Odpowiedz cytując