Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to wszystko prawda co napisałeś TIRZE
ale
pod jednym założeniem:
Carillo w obecnej sytuacji (totalne osłabienie składu , zaległości w wypłatach) chce nadal nas prowadzić i nie strzela fochów, akceptuje zaistniałą sytuację , i liczył się z nią od momentu podpisania kontraktu
jeśli ono jest prawdziwe - Ty masz racje
---------------------
wszystkie fakty póki co wskazują że jest inaczej...
|
Czemu miałby strzelać fochy? Przecież dariook mówi, że Junco przedstawił wizję składu, tj. 'innowacją w naszej grze ma być brak pomocników'