Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 31.05.2018, 13:17
Dlatego biorąc pod uwagę rozmontowanie całego środka pola mimo wszystko trzeba nadal Carillo ufać. Ogarnął burdel po wuefiście, gra zaczęła wyglądać, zaczął lepić Carillo dobrych piłkarzy z Arsenica, Halilovica, Bartkowskiego- tego wuefista zrobić nie potrafił. Jeżeli z naszego klubu nadal coś ma jeszcze być, to trzeba się podporządkować wizji. Za piękne oczy Carillo nie zatrudnili, on tutaj też nie przyszedł pracować dla idei albo z nudów. Widzie potencjał.

Niestety jeżeli Sobolewski ma być naszym trenerem w przyszłości to musi odejść na cito i iść pracować na swój koszt, udowodnić swoją wartość.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 31.05.2018 o godz. 13:19.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując