Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 31.05.2018, 13:14
Carrillo być może postanowił pozbyć się starego układu tj. Sobolewski+Głowacki+Brożek, do nich łatwo można dołączyć Małeckiego, Bogusia i może Sadloka. Zapewne tak silne znajomości nie odpowiadają trenerowi, bo zwyczajnie mogą sobie panowie zadecydować, żę ekipa gra na zwolnienie trenera i będzie taką strategie realizować do skutku. trener chcąc mieć całkowity posłuch u piłkarzy nie może mieć konkurenta(ani opozycji) w szatni. Po informacjach o zakończeniu współpracy z Pawłem i Arkiem pojawiały się również informacje o tym jakoby Wisłę miał opuścić Radek Sobolewski, a póki nasza legenda nie ma licencji trenerskiej i dokonań w tym zakresie, to taki ruch jest sensowny dla dobra drużyny. Karrillo nie jest kolegą dla piłkarzy, on raczej jest takim człowiekiem stojącym z batem nad każdym i jedyną metodą na zażegnanie buntu jest usunięcie potencjalnych ognisk.Sytuacja z Patrykiem Małeckim który poleciał do prasy z donosem jest niedopuszczalna. Przykro to pisać ale przy braku kasy trzeba wszystkich trzymać za mordy i każdego obiboka odsyłać na ławkę bez wyjątku
Odpowiedz cytując