Dariook napisał(a):

Hahaha...ty tak na serio?
Widzialy gały co braly. Pierwszy lepszy artykul w google...
Jesli Carrillo nie wiedzial jaka jest sytuacja Wisly Krakow to jest skonczonym idiota...w co osobiscie nie wierze.
Choc ...jesli sa kibice, ktorzy mysla , ze w klubie sra sie piniedzmi i zatrzyma sie kazdego grajka to chyba jestem w stanie usprawiedliwic idiotyzm trenera.
|
Ok, czyli wymienili sprawdzonego Kiko, opłacając mu dalej kontrakt (wszak sramy piniedzmi) ściągając sporo drozszego w utrzymaniu Carrillo tylko po to, aby w następnym okienku rozwalić pół dotychczasowego składu. Rzeczywiście teraz wygląda to bardzo logicznie. Dzięki, że mi to uswiadomileś. Jestem też pewny, że Carrillo z radością zgodził się na ten projekt. Ciekawe co on teraz odwala, że nagle zaczyna strzelać fochy?