|
Hahaha...ty tak na serio?
Widzialy gały co braly. Pierwszy lepszy artykul w google...
Jesli Carrillo nie wiedzial jaka jest sytuacja Wisly Krakow to jest skonczonym idiota...w co osobiscie nie wierze.
Choc ...jesli sa kibice, ktorzy mysla , ze w klubie sra sie piniedzmi i zatrzyma sie kazdego grajka to chyba byl bym w stanie usprawiedliwic idiotyzm trenera.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 31.05.2018 o godz. 13:10.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|