regan napisał(a):

|
Ale KGHM tez zarabia pieniądze więc nie jest tak że podatnik dopłaca
|
Prawie 70% akcji KGHM mają podmioty prywatne. Spółka notowana na GPW ma pracować na wynik dla akcjonariuszy a nie finansować jakiś klub sportowy. Chyba, że tej reklamy potrzebuje.