Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5996
Stary 31.05.2018, 12:32
regan napisał(a):Wyświetl post
Ale KGHM tez zarabia pieniądze więc nie jest tak że podatnik dopłaca
Prawie 70% akcji KGHM mają podmioty prywatne. Spółka notowana na GPW ma pracować na wynik dla akcjonariuszy a nie finansować jakiś klub sportowy. Chyba, że tej reklamy potrzebuje.
Odpowiedz cytując