Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5990
Stary 31.05.2018, 09:05
Ale tu nie jest potrzebny prezydent prowiślacki tylko prosportowy. A taki nie ma szans na wygranie wyborów. Prawda taka, że większość mieszkańców Krakowa ma gdzieś sport, w tym również piłkę nożną. Dalej odbijają się czkawką stadiony za miliard złotych i jak chcesz wygrać to nie możesz iść do wyborów z postulatem "będę dokładał x milionów złotych na Wisłę i cracovię" bo te wybory przegrasz. Nie przypadkiem Majchrowski nawet swojej cracovii nie dokłada (poza umorzeniem tego podatku, ale to grosze), bo wie z czym to się wiąże.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 31.05.2018 o godz. 09:08.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując