@kbr- ale znalazłeś porównanie na siłę, tylko jaki on ma wpływ na nasz klub? Żadnego... zerowe... niedzielny kibic się wypowiedział i tyle.
A odnosząc się do władz Krakowa co roku przez ich decyzje Wisła traci miliony złotych i to jest ta różnica, której nie widzisz albo nie chcesz widzieć...
Ale nie... Majchrowski z jego PO-wską większością w radzie miejskiej jest super... On lubi Wisłę

Jak to powiedział na treningu noworocznym- przypomnisz? Nigdy nie zejdźmy na psy?
A co tam, dowalcie psom jeszcze większe stawki za czynsz i żadnego umorzenia czy zwolnienia ma nie być- niech oddają z odsetkami! To jest właśnie ta polityka, która uderza w NAS wszystkich kibiców Wisły Kraków!
A wplątywanie w to nie wiem z jakiej okazji Prezydenta Polski jest śmieszne i żałosne z twojej strony. To nie Prezydent RP ustala opłaty za czynsz czy daje dotacje w Krakowie, to nie on umarza podatek od nieruchomości jak miało to miejsce w przypadku sąsiadki. Mógłbyś się najpierw tego dowiedzieć, a potem dopiero coś napisać. Taka rada na przyszłość...