Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5985
Stary 30.05.2018, 20:43
Ten program miał pokazać, żę to legiia jest najbardziej poszkodowana, ale oni maja z czego płacić takie pieniądze na rzecz miasta, a my biedni i w dodatku miasto przeciwko nam. Jest jakiś kandydat proWIŚLACKI w najbliższych wyborach?
Odpowiedz cytując