Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
Od: 06.2015
Offline
#
5985
30.05.2018, 20:43
Ten program miał pokazać, żę to legiia jest najbardziej poszkodowana, ale oni maja z czego płacić takie pieniądze na rzecz miasta, a my biedni i w dodatku miasto przeciwko nam. Jest jakiś kandydat proWIŚLACKI w najbliższych wyborach?
rafaello56
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaello56
Znajdź inne posty napisane przez rafaello56