Jam55 napisał(a):

|
Podałem info z gazety krakowskiej, jeśli to jest fejk to ktoś ewidentnie gra na zwolnienie Carrillo. Wczoraj artykuł Knury a dzisiaj to samo plus zarobki sztabu w gazecie krakowskiej.
|
Ktoś? Jaki ktoś? Masz na myśli Junco czy też Zarząd?