Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5981
Stary 30.05.2018, 16:23
Z kasą jest tak, że zdecydowaną większość budżetu pochłaniają sprawy bieżące.

Ale jeśli chcemy żeby klub funkcjonował a nie obniżał loty, to musimy większą część budżetu przeznaczać do działu sportowego.

Do tego dochodzą terminy zobowiązań i dlatego czasem mamy problem z płynnością w klubie, ale to, że są poślizgi w sprawach bieżących, to nie oznacza, że jest syf kiła i mogiła.

Klub musi funkcjonować więc nie widzę powodu, dla którego nie mielibyśmy inwestować w drużynę. Inwestując w drużynę podnosimy poziom drużyny co potem potencjalnie przekłada się na większe wpływy do klubu.

Dlatego jeśli mamy wydać X mln. zł rocznie na trenerów którzy potencjalnie gwarantują wynik i przez to większe wpływy, to tak trzeba robić na miarę możliwości. Mając większy kapitał szybciej pozbędziemy się długów. Ograniczając kapitał zadłużenie będzie ciążyć i ciążyć na klubie w nieskończoność
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując