Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 30.05.2018, 16:22
Cytat:
Nowy trener Legii Warszawa Romeo Jozak zarabia 20 tys. euro miesięcznie, czyli około 85 tys. złotych - informuje "Super Express". (...) Magiera miał zarabiać bardzo podobne pieniądze do Jozaka.

Posrało was całkiem? Wierzycie, że Carillo dostał więcej miesięcznie na start niż trenerzy Legii?


Najpierw news o konflikcie z Sobolem, teraz o jakichś astronomicznych zarobkach - ktoś tu ewidentnie robi grunt pod pożegnanie się z trenerem
Odpowiedz cytując