Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 30.05.2018, 14:03
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Trend, tendencja super ale trener jest zmuszony rzezbic od poczatku, nie ma pomocy, nie ma bramkarza, nie bedzie ataku tylko obrona jest ok.

U nas co pol roku, rok gruba kreska
Stawiasz tezę o braku progresu w minionej rundzie, a teraz piszesz o kolejnym sezonie w kontekście dotychczasowej oceny trenera. Trochę to ze sobą nie współgra.
Odpowiedz cytując