AgresywnyChomik napisał(a):

Trend, tendencja super ale trener jest zmuszony rzezbic od poczatku, nie ma pomocy, nie ma bramkarza, nie bedzie ataku tylko obrona jest ok.
U nas co pol roku, rok gruba kreska
|
Stawiasz tezę o braku progresu w minionej rundzie, a teraz piszesz o kolejnym sezonie w kontekście dotychczasowej oceny trenera. Trochę to ze sobą nie współgra.