Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5973
Stary 30.05.2018, 13:22



Wisła dostanie od Ekstraklasy 9,5 miliona złotych. Nie ma się czym podniecać, bo to pewnie od dawna wkalkulowane w budżet.


Ale warto dopowiedzieć, że w przypadku 4 miejsca dostalibyśmy łącznie około 1,5 miliona więcej.
To tak z dedykacją dla grona idiotów, która wrzeszczała na shoutboxie, by odpuścić puchary, bo podróże nas zrujnują
Odpowiedz cytując