Wisła dostanie od Ekstraklasy 9,5 miliona złotych. Nie ma się czym podniecać, bo to pewnie od dawna wkalkulowane w budżet.
Ale warto dopowiedzieć, że w przypadku 4 miejsca dostalibyśmy łącznie około 1,5 miliona więcej.
To tak z dedykacją dla grona idiotów, która wrzeszczała na shoutboxie, by odpuścić puchary, bo podróże nas zrujnują
