Karherop napisał(a):

Cupiał prawie wszystkich trenerów wyrzucił. Roznil się tylko tym że miał na to kasę.
A Wdowczyk po tych 7 porażkach z rzedu powinnien sie oddac do dyspozycji Zarzadu zamiast doic kasę...
|
Pewnie i powinien.
Ale popatrz na to z jego strony. Masz robotę u jakiegoś pracodawcy (dla niego Wisła nic nie znaczy) i dajesz ciała ale nie masz widoków na inna robotę - wiec wolisz bezrobocie czy dojenie obecnego pracodawcy ?
Biorąc Dariusz W wiedzieliśmy ze to nie jest mistrz rycerskości ... wiec ciężko było się spodziewać ze się zachowa fair.