Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82320
Stary 30.05.2018, 12:33
grosz napisał(a):Wyświetl post
Patrząc z perspektywy Milewskiego to najlepiej byłoby mu w Wiśle.
- ubyło 3 zawodników środka pola,

- otwarta droga do pierwszego składu
- z Wisły ciągle jest blisko do europy
- dla niego to i tak skok rozwojowy z 1 ligi

- w Zabrzu czy Legii raczej by za bardzo nie pograł w środku mają czym grać.
Trudno powiedzieć, czy Wiśle będzie bliżej do Europy czy bezpiecznego utrzymania - rewolucja kadrowa i domniemywana roszada w sztabie szkoleniowym uniemożliwiają jakąkolwiek ocenę celów na ten sezon, choć raczej nie należy w takich okolicznościach spodziewać się poprawy w stosunku do zeszłego roku. Na miejscu Milewskiego postrzeganym pożegnanie całej linii pomocy jako przejaw dezorganizacji klubu aniżeli szansy na grę. Górnik jest zdecydowanie pewniejszym wyborem.

Twój trzeci argument nie ma sensu, bo zarówno Górnik jak i Legia też są w ekstraklasie i transfer do nich to też będzie skok rozwojowy. Nasza przewaga nad Zaburzeń to baza treningowa (najpewniej, bo nie wiem, jaką dysponuje Górnik) i to faktycznie może być argument.

Żeby było jasne, nie wykluczam, że on do nas trafi, wszak nadal pozostaje szerokie pole do popisu dla dyrektorów sportowych, ale niestety porównanie tych najbardziej rzucających się w oczy czynników nie wypada na naszą korzyść.
Odpowiedz cytując