Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82314
Stary 30.05.2018, 12:04
Patrząc z perspektywy Milewskiego to najlepiej byłoby mu w Wiśle.
- ubyło 3 zawodników środka pola,

- otwarta droga do pierwszego składu
- z Wisły ciągle jest blisko do europy
- dla niego to i tak skok rozwojowy z 1 ligi

- w Zabrzu czy Legii raczej by za bardzo nie pograł w środku mają czym grać.
Odpowiedz cytując