|
Patrząc z perspektywy Milewskiego to najlepiej byłoby mu w Wiśle.
- ubyło 3 zawodników środka pola,
- otwarta droga do pierwszego składu
- z Wisły ciągle jest blisko do europy
- dla niego to i tak skok rozwojowy z 1 ligi
- w Zabrzu czy Legii raczej by za bardzo nie pograł w środku mają czym grać.
|