Przybyszewski napisał(a):

Wdowczyk - konflikt z włodarzami
Kiko - konflikt z włodarzami
Carrillo - konflikt z włodarzami
Coś strasznie konfliktowych tych trenerów bierzemy. Musimy Tomka Kulawika ściągnąć żeby w końcu znowu drużyna mogła wszystkim kierować
|
Cupiał prawie wszystkich trenerów wyrzucił. Roznil się tylko tym że miał na to kasę.
A Wdowczyk po tych 7 porażkach z rzedu powinnien sie oddac do dyspozycji Zarzadu zamiast doic kasę...