Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5964
Stary 30.05.2018, 10:49
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
O jejku biedny Carillo. Sytuacja byłaby inna, gdyby trener lepiej ustawił/zmobilizował drużynę w Gdańsku, Gliwicach, Niecieczy (Sandecja!), na Legię czy Lecha u siebie. Wyglądaliśmy w tych meczach jak przypadkowa zbieranina.
Nie przychodził na gotowe i do bogatego klubu. A jeżeli myślał, że tu będzie lekko i przyjemnie to tym gorzej o nim świadczy.

Koniec końców mam nadzieję, że to tylko radosna twórczość i wyolbrzymianie sprawy przez Knurę i ten marny portal, na którym się udziela. Sezon ogórkowy to trzeba o czymś pisać.
Przecież punktuje lepiej od Kiko w tym sezonie, już nie wspominając jak zdeklasował Kiko w grupie mistrzowskiej. Odkąd rok temu odeszli od nas Brlek i Mączyński, to zdobycze Kiko wyglądały baardzo miernie.
Odpowiedz cytując