Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 30.05.2018, 08:24
Gdyby to było rozsprzedane to jeszcze, tu po prostu ludzie zaczęli zdupczać za darmo


Cywka - aaa zdupczam do Lecha
Llonch - zdupczam do Willem II
Brlek - zdupczam z powrotem do Włoch
Mitrović - nie szanują mnie tu, więc zdupczam
Basha - płaca nieregularnie, wiec raczej zdupczam
Cuesta - hmmm a może by tak zdupczyć, gdzieś indziej?
Małecki - zdupczam bo trener mnie wk.urwia
Głowa & Brożek - kazali nam zdupczać


Carlitos - sprzedają mnie, ale to prawie jakbym zdupczał


Ostatnio edytowane przez silver03 : 30.05.2018 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując