Gdyby to było rozsprzedane to jeszcze, tu po prostu ludzie zaczęli zdupczać za darmo
Cywka - aaa zdupczam do Lecha
Llonch - zdupczam do Willem II
Brlek - zdupczam z powrotem do Włoch
Mitrović - nie szanują mnie tu, więc zdupczam
Basha - płaca nieregularnie, wiec raczej zdupczam
Cuesta - hmmm a może by tak zdupczyć, gdzieś indziej?
Małecki - zdupczam bo trener mnie wk.urwia
Głowa & Brożek - kazali nam zdupczać
Carlitos - sprzedają mnie, ale to prawie jakbym zdupczał


